Müdür

Selahattin Haşlaker

Hakkında

19 Ocak 1978 tarihinde Akhisar’da doğdu. 2000 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Üniversite son sınıftan itibaren T.B.M.M’de 3 yıl çalıştı. Askerliğini Batman Jandarma bölge komutanlığı’nda Komando Asteğmen olarak tamamladı. 2003 yılından itibaren çeşitli özel eğitim kurumlarında Beden Eğitimi Öğretmeni ve Müdür Yardımcılığı görevleri yaptı. 2010 yılında katıldığı Milli Eğitim Vakfı ailesinde Bornova Öğretmenevi Kurum Müdürü olarak görev yapmaktadır.

İdari ve Mali İşler

Muhasebe

Sorumlusu

Tuncay Avcı

Hakkında

1966 yılında İzmir’de doğdu. İlk, Orta, Lise öğrenimini İzmir’de tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu Muhasebe Programından mezun oldu. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 1990-2004 yılları arasında Emek İnşaat ve İşletme A.Ş.’nde muhasebeci olarak görev aldı. 2005-2011 yılları arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İzmir Narlıdere Dinlenme ve Bakımevinde değişik firmalarda şirket sorumlusu olarak görev aldı. Mart 2011 yılında Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi’nde muhasebe sorumlusu olarak göreve başladı.

Satın Alma ve Organizasyon Sorumlusu

Ömer Önder

Hakkında

1981 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Açık Öğretim Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünde “İşletme” okuyor. 1998 yılında Servis Elemanı olarak başladığı mesleğine 2001-2003 yılları arasında askerlik sebebi ile ara vermiş daha sonra 2003-2007 yılları arasında servis elemanı, barista ve servis şefi olarak çalışmıştır. 2007-2009 yıllarında İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi Restaurant bölümünde, İşletme yetkilisi olarak görev yapmıştır. 11.12.2009 yılından itibaren Satın Alma ve Organizasyon Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Organizasyon ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

Seray Özdemir

Hakkında

1991 Giresun doğumlu. Eğitimci bir ailede yetişti. 2008 yılında İzmir Türk Kolejinden mezun oldu. İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde 5 yıl İngilizce eğitim alarak lisans eğitimini tamamladı. İngilizce, İspanyolca, Almanca olmak üzere 3 yabancı dil biliyor. Moova Süt Bütünleşik Pazarlama, Ege Orman Vakfı Sosyal Sorumluluk, Vodafone Freezone Bütünleşik Pazarlama, Yusuf Alaçatı Gerilla projelerinde yer aldı. Hilton İzmir, Kent Hastanesi gibi özel kurumlarda Halkla ilişkiler temsilcisi olarak görev yaptı. MEB Karşıyaka Öğretmenevi  Halkla İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu olarak hizmet verdi. Mart 2018 tarihinde MEV ailesine katılarak, Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi’nde Halkla İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Resepsiyon Görevlisi

Özlem Gümüş

Hakkında

1982 yılında İzmir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar İşletmeliği programlarını tamamladı. Haziran 2002 yılında Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi muhasebe sorumlusu olarak görev aldı. Aralık 2009 tarihinden itibaren MEV Öğretmenevi Ön Büro (Resepsiyon) biriminde görevine devam etmektedir.

Resepsiyon Görevlisi

Serkan Demiroğlu

Hakkında

27 Mayıs 1985’te doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimlerini İzmir’de tamamladı. 2003 yılında Alsancak Nevvar Salih İşgören Turizm Otelcilik Lisesi’nden mezun oldu. Staj yaptığı Milli Eğitim Vakfı Bornova Öğretmenevi’nde 2005 yılından beri görev yapmaktadır.

Teknik Servis

Aydın Kılıçoğlu

Hakkında

03.04.1976 Tekirdağ doğumlu. İlkokul eğitimini Tekirdağ’da Ortaokul ve Lise Eğitimini İzmir’de tamamladı. Isıtma- Soğutma-Hidrofor-Güneş enerjisi ve yüzme havuzu konularında deneyimli. 1979-1999 Trakya Üniversitesi İklimlendirme- Soğutma bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2002 yılından beri MEV Öğretmenevi’nde Teknik Servis görevlisi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Teknik Servis

Erdem Çevik

Hakkında

17.08.1982 Tekirdağ doğumlu. Edirne Keşan E.M.L. Elektrik bölümü mezunu. 1999 yılında Yasemin Elektrik Ltd. Şti. Elektrik teknisyeni olarak çalıştı. 2004-2010 yıllarında Klimasan San. ve Tic. A.Ş. elektrik teknisyeni olarak görev yaptı. 2010 yılında Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi Elektrik teknisyeni olarak başladığı görevine halen devam etmektedir. Evli bir kız babasıdır.

Aşçıbaşı

Meliksat Pırpır

Hakkında

1965 yılında Çorum’un Mecitözü ilçesinde doğdu. Ankara Mamak Ortaokulu’nda eğitimini tamamladı. 1988-1990 yıllarında Ankara Parlamento Birliğinde Kısım Şefi olarak görev yaptı. İzmir Anadolu Kulübü’nde Aşçı ve Dekim Otel İzmir’de Aşçıbaşı olarak çalıştı. Kalfalık, Ustalık ve Usta Öğreticilik belgelerine sahip olan Meliksat Pırpır 2006 yılında Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi’nde Aşçı başı olarak başladığı görevine halen devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Aşçı

Yüksel Sadak

Aşçı

Hasan Çavdar

Hakkında

1961 yılına Malatya’da doğdu. İlkokul eğitimini Malatya’da tamamladı. 1976 yılında Çeşme Altınyunus Resort Otel’de meslek hayatına başladı. Mercan Restaurant, Fuar Akasyalar Gazinosu Keyfi Sefa Restaurant, Hasan Sağlam Öğretmenevi gibi birçok kurumda hizmet verdi. 2014 yılında Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi’nde Aşçı olarak çalışmaya başladığı görevine halen devam etmektedir.

Servis Şefi

Fikret Erol

Hakkında

1969 Malatya doğumlu. İlkokul eğtimini Malatya’da Ortaöğretim eğitimini İzmir’de tamamladı. 1985 yılında Maksim Aile Restaurant’ında meslek hayatına başladı. 1994 yılından itibaren Dekim Otelinde 8 yıl, 2005 yılında Keyfi Sefa Restaurant’ta 4 yıl görev yaptı. 15.12.2009 yılında Servis Şefi olarak çalışmaya başladığı Milli Eğitim Vakfı Öğretmenevi’nde halen görevine devam etmektedir. Evli ve 2 Çocuk babasıdır.

Servis Elemanı

Boğaç Karabülbül

Hakkında

26 Nisan 1972 İzmir Doğumlu. Lise Mezunu 1989 yılında Hasan Sağlam Öğretmenevi’nde servis elemanı olarak hayatına başladı. 2015 yılında Milli Eğitim Vakfı ailesine katıldığı MEV Öğretmenevi’nde Servis Elemanı olarak görev yapmaktadır.

Kat Görevlisi

Rukiye Kasap

Mutfak Görevlisi

Nürvet Demirkıran

Çamaşırhane Görevlisi

Nejla Tunç

Servis Elemanı

Hasan Kırmızı

Meydan Görevlisi

Selma Eker